www.forevershop.cz

Forever Living Products nabízí širokou škálu produktů včetně nápojů, doplňků výživy, péče o pleť a osobní péče spolu s produkty na regulaci váhy. Já i moje rodina používáme tyto produkty několik let, jsme velmi spokojeni a rád doporučuji.  

Jsem terapeut a mám úspěšnou praxi v Praze a Brně. Bylo období, kdy za mnou chodili lidé, kteří byli nespokojení v práci a hledali změnu, lidé kteří chtěli začít podnikat a nevěděli v jakém oboru a také lidé, kteří si chtěli zvýšit svoje příjmy. Jako terapeut pracuji formou dechové terapie, která odbourává stres. Chtěl jsem svým klientům napomoct i k jejich lepší finanční situaci. A proto jsem se rozhodl stát se zástupcem Forever Living Products. 
 
Podnikání s Forever může být pro vás skvělá příležitost. Tato možnost je pro každého zájemce, není omezena vzděláním ani věkem. Můžete produkty používat pro své potřeby, anebo si můžete začít vytvářet druhý příjem a začít podnikat. 

Kontaktujte mě

O čom sa zaujímate?
Produkty Firma Obe
Zadaním vašich kontaktných údajov súhlasíte s tým, že dostanete naše marketingové ponuky v súlade s našimi  Zásady ochrany súkromia.

REGISTRACE

Registrací získáte slevu 15% na veškeré nákupy. Registrace je zdarma. Každý produkt má svoje body, označované jako cc. Čím dražší produkt, tím více bodů. Nakoupíte-li během jednou nebo dvou po sobě jdoucích měsíců za 2 cc, budete mít slevu 35% na veškeré vaše nákupy. Tím se také kvalifikujete a máte možnost se spolupracovat a tím mít druhý příjem.

Možnost spolupráce
Pokud budete s produktem z www.forevershop.cz nadšení, vyprávějte o něm lidem a za tu reklamu dostanete zaplaceno. Souhlasíte? Nemusíte nic prodávat. Jenom vyprávějte váš příběh. Sdílejte své nadšení. A to je vše. A kdykoli vámi získaný zákazník  z e-shopu produkt zakoupí, dostanete provizi. Kdykoli. To znamená třeba až do konce života. A když začne nakupovat další produkty, dostanete další provizi - třeba už bez vaší reklamy a bez vaší účasti. Berete?
Kontakt: napište sms na 604 371 759

Registrujte se zde

Naše TOP produkty

Forever Aloe Vera Gel <sup>&copy;</sup>
Forever Aloe Vera Gel ©
Forever Bright <sup>&copy;</sup> zubný gél
Forever Bright © zubný gél
Aloe Vera Gelly
Aloe Vera Gelly
Forever Aloe Lips <sup>&copy;</sup>
Forever Aloe Lips ©
Forever Lite Ultra
Forever Lite Ultra
Forever Bee Honey <sup>&copy;</sup>
Forever Bee Honey ©

Vypadejte lépe, ciťte se lépe

Posvátná Aloe Vera
 První zmínka o této léčivé rostlině je stará již více než 6000 let. A objevena byla v Egyptě. Používali ji Egypťané, Číňané, Aztékové i Mayové. Od Egypťanů se dostala k Řekům a Římanům. Střední a severní Evropa ji poznaly až v desátém století.
 Aloe působí protialergicky a protizánětlivě, ničí bakterie a viry, tlumí a odstraňuje bolest, zvyšuje obranyschopnost organismu, léčí popáleniny, plísně a urychluje hojení ran. Snižuje riziko nádoru, pomáhá při únavě.
 Dále pomáhá při léčbě nadváhy a dalších civilizačních onemocněních, jako jsou alergie, ekzémy, žaludeční obtíže, rakovina prsu, rakovina tlustého střeva, poruchy trávení, chronická zácpa, žaludeční vředy, vysoký krevní tlak, diabetes, arterioskleróza, bolesti kloubů a svalů, onemocnění krevního oběhu.
 Vyzkoušeli jste už Forever Aloe gel? 
Táto stránka patrí oficiálnemu Forever Business vlastníkovi
Copyright © 2020 Forever Living Products

The
Aloe Vera
Company

x
Používame cookies, aby sme vám zaistili čo najlepší zážitok. Používaním našej webovej stránky súhlasíte s našimi pravidlami používania súborov cookie. More info.